Mapa Świata - duży zegar ścienny

Opublikowany 2017-01-19 22:02:29
Kategoria Modern-Clock

Urządzając nowy dom, mieszkanie, biuro lub hotel możemy sięgnąć  po nowoczesny dodatek do wnętrz  w postaci  oryginanego i niebanalnego zegara ściennego -  Mapę świata. Zegar ten nie tylko wskazuje nam godzinę, ale stanowi także nietuzinkową dekorację wnętrza, nadając mu niepowtarzalnego charakteru.

Jako producent zegarów ściennych możemy zaoferować paletę  24 kolorów, spośród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługują barwy z kategorii premium tj.

- imitujące kamień - biały, szary, czarny

- kolory metaliczne - copper, tortora oraz gold

- lustra - srebrne, brązowe oraz złote

- naturalny bambus

Propozycje te skierowane są do bardziej wymagających klientów, którzy szukają kolorów z charakterem, niekonwencjonalnych, nieszablonowych, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalny design. Różne modele zegarów ściennych, a także Mapa Świata wykonane z naturalnych surowców takich jak bambus lub drewno w dużej mierze przypadną do gustu ekologom lub osobom żyjącym w zgodzie z naturą.

https://www.modernclock.pl/pl/zegary-do-salonubiura/63-zegar-mapa-xxl-1.html?search_query=mapa&results=4#/25-kolor_tarczy-black

Mapa Świata dostępna jest w różnych rozmiarach pasujących do małych mieszkań jak i do dużych sal konferencyjnych, salonów, biur czy też recepcji hotelowych.

Na życzenie klienta wykonujemy również personalizację zegara, poprzez wygrawerowanie nazw miast lub państw.

Zegar ten w dużej mierze kierowany jest do dużych firm prowadzących swoją działalność
w różnych krajach, mających swoich kontrahentów na różnych kontynentach, do hoteli, które goszczą ludzi z różnych stron świata, ludzi lubiących piękno i rozmach, rozmiłowanych w podróżach, nieograniczonych czasem i miejscem.

Mapa Świata w kolorach białym, szarym, kremowym, perłowym, lustro srebrne, a także
w bambusie stanowi świetny dodatek do mieszkań urządzonych w tylu skandynawskim, ponieważ charakteryzuje się on jasnymi barwami, prostotą, lekkością, uniwersalnością
i przywiązaniem do natury. Zegary wykonane z drewna jak i mieszczące się w palecie jasnych barw będą pasować do stylów kolonialnego, rustykalnego czy też prowansalskiego.

Udostępnij treść

Dodaj komentarz

 (with http://)