Różne sposoby na dekorację ścian

Opublikowany 2018-08-03 00:06:40
Kategoria Modern-Clock

lChcecie coś zmienić w swoim mieszkaniu lub domu, ale wizja zbliżającego się remontu spędza wam sen  powiek? Albo nie wiecie jak i od czego zacząć? Świetnym rozwiązaniem dla was będzie metamorfoza ścian! Brzmi strasznie? Nie ma się czego bać, gdyż kilka wprowadzonych zmian może spowodować, że wnętrze waszej sypialni, kuchni, łazienki czy też pokoju dziecka nabierze prawdziwego charakteru.

Gdy słyszymy metamorfoza ścian jako pierwsze skojarzenie nasuwają się nam puszki farby
i  malowanie całego pomieszczenia. Nic bardziej mylnego. Do takiego przedsięwzięcia wystarczy nam tylko jedna ściana i kilka ciekawych dekoracji.

Świetnym pomysłem i rozwiązaniem na zagospodarowanie ściany jest stworzenie własnej, prywatnej galerii. Nic tak nie cieszy oka jak różnego rodzaju ciekawe i interesujące ilustracje i grafiki. Człowiek jest istotą, która lubi otaczać się ładnymi przedmiotami, dodatkami, a co się z tym wiąże uwielbia także kiedy ściany jego mieszkania wyglądają jak kolaż skrzętnie wyselekcjonowanych prac. Jako twórcy owej galerii możecie wpleść w nią swoje własne fotografie w ładnych i stylowych ramkach, dzięki temu podkreślicie indywidualny charakter stworzonej wystawy.

Obecnie na topie znajdują się ilustracje czy też plakaty z motywami palm lub liściem monstery. Wielką popularność w obecnym czasie zyskał kolor tzw.greenery, a więc soczysta zieleń, kolor w pełni inspirowany wiosną, naturą. Trend ten szeroko zaznaczył się w ozdobach na ścianę. Sklep ModernClock posiada w swojej ofercie zegarów ściennych model TROPICAL, który tworzy idealne połączenie drewnianej tarczy i grafiki liści monstery
i palmy.

Zegar liść tropikalny

Dekoracje, które umieszczacie na ścianach nie zawsze muszą być oprawiane w ramki i ściśle przylegać do ściany. Powrót do ozdób wykonanych ręcznie sprawił, że „drugą młodość”
i coraz większą popularność znów zyskują zapomniane dawno kilimy i makramowe ozdoby. Wielobarwne wełny, sznurki, mnogość różnego rodzaju splotów i faktur okrywają ściany w wielu domach i mieszkaniach. Wybór takich ozdób w dużej mierze zależy od wystroju danego wnętrza, możecie wybierać wzory minimalistyczne, ale możecie również wprowadzić trochę szaleństwa i postawić na projekty monochromatyczne.

Gdy chcesz aby Twoja ściana wyglądała naprawdę oryginalnie i była jedną wielką dekoracją, i nabrała prawdziwego charakteru zdecyduj się na fototapetę. Fragment lasu, romantyczna alejka pośród kwiatów czy nadmorski pejzaż – wszystko to, a nawet więcej wzorów może stać się ozdobą Twojego salonu, sypialni, a nawet łazienki. Mnogość i różnorodność fototapet potrafią odmienić całkowicie Twoje wnętrze.

Jeżeli uważasz, iż fototapeta jest za dużym krokiem, możesz wybrać prostsze, mniej inwazyjne rozwiązanie, a zatem naklejki. Jest to jeden z prostszych i znacznie szybszych sposobów na małą metamorfozę. Różnej wielkości kropki i kwadraty, lamy, linie, serca, motyle i wiele innych dostępnych wzorów sprawi, że wasza ściana już nigdy nie będzie nudna.

Zegar Tropical

Udostępnij treść

Dodaj komentarz

 (with http://)