ZWROTY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów.

Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia od otrzymania przesyłki z zamówionym towarem.

 Koszty zwrotu towaru do sklepu ponosi Klient.

Jak zdokonać zwrotu towaru

Wypełnij formularz zwrotu  zawierający oświadczenie o odstąpieniu od umowy i dołącz dokument do paczki.  Po otrzmaniu przesyłki w ciągu 14 dni otrzymasz zwrot pieniędzy na wskazane w oświadczeniu konto bankowe.

Zwrotu należy dokonac na adres:

FH MEKM Marek Mazur
Rzeszowska 66/59
39-200 Dębica

 Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania.  Towar powinien być kompletny oraz powinien posiadać oryginalne opakowanie producenta. W przypadku wysyłki zwracanego towaru bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu podczas transportu.

REKLAMACJE

Wszystkie produkty są objęte 2 letnią gwarancją. Aby dokonać reklamacji opisz swój problem i wyślij mail na adres: info@modernclock.pl. Nastepnie otrzymasz instrukcję postępowania jak dokonać reklamacji towaru.